Strony internetowe

Strony internetowe

Nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, przygotowywane ze szczególnym uwzględnieniem kanonów estetyki oraz czytelności i jakości treści.

Działania wizerunkowe

Działania wizerunkowe

Projektowanie materiałów graficznych — od projektów logo, przez foldery i ulotki, aż po wizytówki — dla podmiotów leczniczych o każdej skali działalności.

Materiały audiowizualne

Materiały audiowizualne

Wykonywanie sesji zdjęciowych placówek i kadry medycznej oraz kompleksowa realizacja filmów promocyjnych — od pomysłu do publikacji.

BUDUJEMY NOWOCZESNE I FUNKCJONALNE STRONY INTERNETOWE.

Ponadczasowa atrakcyjność

Wszystkie przygotowane przez nas strony opracowujemy z zachowaniem najlepszych praktyk stylistycznych, dbając o estetykę jej formy oraz wygodę użytkowania

Pełna elastyczność formy

Niezależnie, czy potrzebujecie Państwo kompleksową i wyczerpującą stronę o bogatej treści, czy prostą stronę-wizytówkę placówki leczniczej, mamy dla Państwa idealną ofertę.

Uniwersalna czytelność treści

Nasze strony są tworzone w aktualnej technologii, która zapewnia doskonałe dopasowanie treści niezależnie od urządzenia, na którym jest ona odwiedzana.

Bezproblemowa obsługa

Nauczymy Państwa jak obsługiwać stronę, aby samodzielnie zmieniać lub dodawać do niej treści — bez dodatkowych kosztów i z minimalnym wysiłkiem.

KREUJEMY WIZERUNEK PLACÓWEK LECZNICZYCH.

Strategia marketingowa placówki

W oparciu o Państwa wytyczne przygotujemy i wdrożymy nową markę placówki leczniczej — od koncepcji nazwy po wprowadzenie na rynek. Pomagamy również istniejącym podmiotom w zakresie zarządzania wizerunkiem.

Unikalna identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy dla Państwa unikalne materiały wizualnie. Tworzymy atrakcyjne projekty logo, dobieramy adekwatne palety kolorów oraz opracowujemy zasady używania krojów pisma. Wszystko po to, by Państwa placówka była jedyna w swoim rodzaju.

Niezbędne materiały drukowane

Wyposażymy Państwa placówkę oraz kadrę medyczną w ułatwiające pracę materiały drukowane — ulotki, wizytówki, papiery firmowe oraz formularze zapisu pacjenta. Zajmujemy się również innymi nośnikami reklamowymi — od projektu po ich instalację.

UKAZUJEMY PAŃSTWA PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ W NAJLEPSZYM MOŻLIWYM ŚWIETLE.

Sesje zdjęciowe kadry

Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe kadry lekarskiej oraz administracyjnej w nowoczesnym studio fotograficznym lub, na życzenie, w placówce klienta.

Filmy promocyjne

Tworzymy najwyższej jakości produkcje filmowe, stanowiące reklamę Państwa placówki lub tworzące wartość informacyjną dla pacjentów odwiedzających gabinet.

Wnętrza placówki

Ukażemy placówkę w atrakcyjny sposób dzięki sesji fotograficznej w jej przestrzeniach. Wykonujemy zdjęcia, które z pewnością staną się wizytówką Państwa podmiotu.

Wsparcie wydarzeń

Zajmujemy się projektowaniem prezentacji dla lekarzy oraz firm farmaceutycznych, do wykorzystania podczas sympozjów, zjazdów oraz konferencji.

Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty dla Państwa placówki.