Pytania

Jakiego rodzaju usług świadczycie?

Zajmujemy się realizowaniem projektów marketingowych dla podmiotów działających w branży medycznej. Projektujemy strony internetowe, materiały graficzne, a także produkujemy zdjęcia i filmy wideo. Wspieramy lekarzy i osoby zarządzające placówkami leczniczymi w zakresie strategii wizerunku i komunikacji.

Jak długo zajmuje wam ukończenie projektu?

Wszystko zależy od poziomu skomplikowania zlecenia oraz ilości prac zleconych przez klienta. Średnio na wykonanie strony internetowej potrzebujemy od 1 do 2 tygodni, a na wykonanie projektów graficznych — do 5 dni roboczych.

Ile kosztują wasze usługi?

Ostateczna cena za wykonanie projektu jest uzależniona od wielu czynników. Realizujemy projekty od 100 do 100.000 złotych — wszystko zależy od ilości powierzonych zadań i poziomu ich skomplikowania. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowej wyceny w mniej niż 12 godzin.

Czy wasze strony będą działać we wszystkich przeglądarkach?

Tak. Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz projekt strony WWW był zgodny z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi oraz był poprawnie wyświetlany na każdym urządzeniu — od dużego monitora po niewielkie ekrany smartfonów.

Czy zapewniacie pomoc techniczną?

Naturalnie! Przez cały rok możecie Państwo korzystać z naszej pomocy technicznej w zakresie usuwania usterek, konserwacji lub edycji treści na stronie internetowej.

Jak odbywa się rozliczenie z wami?

Po określeniu parametrów umowy, prosimy naszych klientów o wpłatę zaliczki na konto bankowe, celem umożliwienia startu działań. Jesteśmy legalnie działającą, polską firmą i wystawiamy faktury za wszystkie wykonywane przez nas usługi.

Jak możemy Państwu pomóc?

Jeśli stoicie Państwo przed decyzją o skorzystaniu z naszych usług zachęcamy gorąco do kontaktu z nami. Bezpłatnie i niezobowiązująco przeanalizujemy Państwa placówkę leczniczą pod kątem niezbędnych zmian oraz usprawnień z zakresu marketingu internetowego. Przygotujmy wspólnie projekt, który uwidoczni wszystkie dobre cechy Państwa gabinetu, lecznicy, kliniki lub szpitala.

Kontakt z nami.
Natychmiastowa pomoc techniczna.

Jeśli występuje problem z obsługą lub działaniem wykonanych przez nas usług, prosimy o bezzwłoczny kontakt!

Udzielamy pomocy w przypadkach awarii, błędów lub konieczności dokonania zmian edycyjnych na stronie, których nie możecie Państwo wykonać samodzielnie. Odpowiadamy na wszelkie zgłoszenia w ciągu maksymalnie 24 godzin. W razie nagłego problemu prosimy o kontakt pod numerem 791 571 548.

Pomoc techniczna.