Dla codziennej wygody i mierzalnych sukcesów.

Świadczone przez nas usługi pozwalają zoptymalizować Państwa czas oraz ilość pracy. Przejmujemy na siebie obowiązki związane z promocją działalności medycznej i zarządzaniem wizytami, zapewniając przy tym stabilny wzrost zainteresowania pacjentów Państwa placówką.

Wnikliwa znajomość branży

Poświęciliśmy wiele lat na zrozumienie dynamiki relacji między pacjentem i placówką leczniczą w kontekście komunikacji marketingowej. Pozwoliło nam to na oferowanie Państwu skutecznych rozwiązań, dopasowanych do specyficznego charakteru usług medycznych.

Rozumienie litery prawa

Obowiązujący ustawowo zakaz reklamy usług medycznych znacząco ogranicza możliwości marketingowe placówek tego sektora. Każdy nasz projekt tworzymy ze świadomością i poszanowaniem tych obostrzeń, dbając o fundamentalne dla Państwa zasady etyki zawodowej.

Samodzielność działania

Zdajemy sobie sprawę z Państwa intensywnego i zapracowanego trybu życia. Oferujemy możliwość wykonania naszych usług z minimalnym angażowaniem Państwa w proces twórczy. Zadbamy również, dzięki bliskiej współpracy z zespołem lekarzy, o zgodność merytoryczną treści.

Korzystny odbiór placówki.

Współczesny pacjent charakteryzuje się bardzo wysoką świadomością konsumencką, nierzadko porównując i oceniając usługi lecznicze w ten sam sposób jak pozostałe, niezwiązane z jego zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Kształtowanie pozytywnego wizerunku Państwa placówki medycznej – w internecie oraz w świecie rzeczywistym – wpływa w silny sposób na jej obraz w umyśle klientów. Pacjenci bardzo często asocjują profesjonalną, klarowną i przyjazną komunikację marketingową placówki, między innymi, z rzetelnością i fachowością kadry medycznej w niej pracującej.

W Medical Agency Polska znamy i wykorzystujemy narzędzia skutecznie wpływające na ten proces. Dzięki nam możecie Państwo zapewnić pozytywny odbiór placówki przez pacjenta na długo przed jego wizytą.

Zapraszamy do kontaktu

Opinie naszych zadowolonych klientów.

Zespół Medical Agency wykonał dla mojej kliniki profesjonalną stronę internetową oraz projekty materiałów do druku. Zadanie zostało wykonane z dużą starannością, a efekty prac przyniosły mojej klinice wymierne korzyści w postaci zwiększenia ilości pacjentów oraz otworzyły możliwości na nowe współprace biznesowe.- Anna, menadżer prywatnej kliniki w Warszawie
Potrzebowałem nowej strony dla mojego gabinetu. Zgłosiłem moje potrzeby do Medical Agency Polska, gdzie otrzymałem interesującą propozycję w pełni odpowiadającą moim potrzebom. Dzięki działaniom firmy Medical Agency przerzuciłem kompletnie rejestrację pacjentów do internetu, co zaoszczędza mój czas.- Krzysztof, neurolog z Krakowa
Rozpoczynając działalność fizjoterapeutyczną nie chciałem narażać się na duże koszty promocji. W Medical Agency zaproponowano mi duży pakiet usług, który nie naraził mojego budżetu, a przy tym pozwolił mi dobrze rozkręcić firmę i pozyskać nowych klientów.- Wiktor, fizjoterapeuta z Poznania

Pełen komfort pacjenta.

Ze względu na charakter usług medycznych, pacjent przed skorzystaniem z nich może odczuwać niepokój i obawy. Minimalizacja stresu może w bezpośredni sposób wpłynąć na przebieg i rezultat wizyty w placówce leczniczej.

Wnikliwa analiza całego procesu – od decyzji pacjenta o wybraniu się do lekarza, aż po finalne opuszczenie placówki leczniczej po wizycie – pomaga w zdefiniowaniu obszarów, w których możliwe do realizacji są działania mające na celu zapewnienie pacjentom maksymalnej wygody i spokoju ducha. Optymalizacja całości procesu wpłynie również korzystnie na image placówki.

Oferowane przez nas usługi z zakresu automatyzacji procesów wykonywania usług leczniczych – takie jak systemy elektronicznej rezerwacji wizyt oraz platformy komunikacji z klientem – pomogą w dbaniu o komfort i beztroskę pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu

EFEKTYWNOŚĆ U PODSTAW.

Proponujemy narzędzia, które w zauważalny sposób wpłyną korzystnie na Państwa działalność, przyczyniając się do jej sukcesu i stałego rozwoju. Nie narażamy naszych klientów na zbędne wydatki, które dają przeciętne, krótkoterminowe efekty.

INNOWACJE W SŁUŻBIE MEDYCYNY.

Implementując w projektach rozwiązania dotąd niespotykane w marketingu medycznym, dajemy Państwa placówkom przewagę konkurencyjną. Korzystając z nowoczesnych narzędzi bezpiecznie wprowadzamy istniejące podmioty w cyfrową erę.

SKROJONE NA MIARĘ.

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o manufakturową dokładność. Nasi klienci to dla nas realni ludzie o konkretnych oczekiwaniach, a nie bezosobowe pozycje w arkuszach. Wybierając nas otrzymujecie Państwo gwarancję maksymalnej indywidualizacji projektu.

Skutecznie i kompleksowo wypromujemy Państwa działalność leczniczą.