Gabinet psychoterapeutyczny

Przyjazne i skuteczne psychoterapie.

Naszej klientce zależało na zorganizowaniu jej własnego miejsca w Internecie, w którym mogłaby zgromadzić najistotniejsze informacje o specyfice jej działalności, tworząc tym samym miejsce przejrzyste i przyjazne dla potencjalnego pacjenta. Chcąc dostarczyć końcowy produkt możliwie jak najwyższej jakości, po wielu wspólnych spotkaniach wyklarowała się koncepcja stworzenia zarówno strony internetowej jak i identyfikacji wizualnej oraz przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Sercem całego projektu jest stworzona od podstaw, unikalna identyfikacja wizualna oraz księga znaku. Profesjonalnie przygotowany dokument ułatwił zarówno dalszą pracę nad zleceniem, jak również uporządkował pożądany przez klienta wizerunek osobisty.

Strona internetowa Anny Holeniewskiej zbudowana została na bazie wygodnego i elastycznego systemu zarządzania treścią.

Przygotowana przez nas strona jest w pełni responsywna, lekka i wygodna dla użytkownika. Klasyczny format strony z zakładkami ułatwia nawigację i porządkuje mnogość znajdującej się na niej treści.

Strona została podzielona na cztery zakładki opisujące różne rodzaje usług terpeutyczno-psychologicznych, zakładkę opisującą samą Annę, stronę kontaktową oraz startową.

Niektóre elementy na stronie zostały wzbogacone o animacje, które nie obciążając strony przynoszą uczucie nowoczesności i harmonijności podczas przeglądania.

Sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio doskonale oddała to, jaką osobą jest pani Anna. Naturalnie pogodne i ciepłe fotografie stanowią idealne odzwierciedlenie zarówno jej charakteru, jak również zasad, które wyznaje w swojej pracy zawodowej.

  • Klient mgr Anna Holeniewska
  • Data Grudzień 10, 2016
  • Tagi Branding, Strategia, Strona WWW, Zdjęcia
  • URL Zobacz projekt